Sklepy internetowe

Profesjonalne sklepy internetowe

Niewątpliwie uruchomienie sklepu internetowego już jest nie tylko innowacją i przewagą nad konkurencją, ale coraz częściej nadążaniem za rynkiem i jego potrzebami.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem sklepów internetowych o wysokiej jakości, zarówno od strony funkcjonalnej jak i wizualnej. Możliwości naszego sklepu zostały opisane w dziale funkcjonalności. Nasi klienci otrzymują gotowy przetestowany produkt, który jest szybki i niezawodny.

Era e-commerce

Obecnie handel bardzo dynamicznie wkracza w sferę internetu. Dla efektywnej sprzedaży już nie wystarczy zwykły sklep. Zakupy przez Internet stają się coraz bardziej popularne wśród rosnącej liczby jego użytkowników, dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom, prowadzona jest również sprzedaż w sklepach internetowych.

Popyt na zakupy przez Internet jest ogromny, użytkownicy kupują od książek i filmów poprzez samochody i meble aż po artykuły spożywcze.

Łatwość obsługi

Integracja z systemami płatnoci elektronicznych tj. platnosci.pl czy przelewy24.pl.

czytaj więcej...

Integracja z porównywarkami cen Ceneo i Nokaut umożliwiająca wyszukanie produktów z Twojego sklepu w wymienionych serwisach.

czytaj więcej...

Sprawne zarządzanie metodami przesyłki, definiowanie ceny w zależności od takich parametrów jak waga, ilość, objętość, metoda płatności itp.

czytaj więcej...

Ile kosztuje sklep?

Sklep oferujemy w trzech pakietach: Start, Awans i Oryginal. Niezależnie od tego, który pakiet klient zdecyduje się wybrać otrzymuje pełną funkcjonalność naszego sklepu.

Ponadto, stale rozwijamy nasz system sklepowy i aktualizujemy go – klient nie ponosi dodatkowych kosztów za nowe funkcjonalności, otrzymuje je bezpłatnie.

Pakiety różnią się między sobą grafiką – im wyższy pakiet, tym bardziej atrakcyjna grafika i bardziej dostosowana do potrzeb klienta.

Start

do 500 produktów
w sklepie

• sklep z przejrzystą, prostą szatą graficzną pozwalającą na estetyczną prezentację produktów

już od: 2900,00

Awans

do 1500 produktów
w sklepie

• nowoczesny projekt graficzny ściśle dopasowany do potrzeb branży

już od: 3700,00

Oryginal

nieograniczona ilość produktów w sklepie

• nowoczesna, pomysłowa szata graficzna wychodząca poza schematy

już od: 4500,00