Strony internetowe

Strona internetowa jest dziś dla każdej firmy jednym z podstawowych narzędzi prowadzenia biznesu i jego promocji. Nieważne czy prowadzi się małą, jednoosobową działalność gospodarczą, czy też jest się właścicielem dużej firmy, nieustannie istnieje konieczność pozyskiwania nowych klientów.

Strona internetowa pozwala przy minimalnych kosztach uzyskać efekt marketingowy i wzrost obrotów, o jaki długo trzeba walczyć tradycyjnymi metodami.

Dlaczego nasze projekty?

Od początku istnienia naszej firmy, szczególną uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług. Projektując strony internetowe dbamy nie tylko o efekt wizualny, ale także o jakość, szybkość i stabilność ich działania. Do najważniejszych zalet naszych projektów należy zaliczyć:

 • wykorzystanie najnowszych technologii,

 • intuicyjna i wygodna nawigacja,

 • szybkość działania,

 • staranność wykonania - dbałość o szczegóły,

 • wysoka jakość kodu,

 • kompatybilność z różnymi przeglądarkami,

 • zgodność ze standardami internetowymi.

Jak działamy?

Projektowanie, a następnie tworzenie strony internetowej będącej efektem przemyślanej strategii marketingowej jest procesem złożonym. Wymaga dobrej współpracy pomiędzy zamawiającym i wykonawcą podczas realizacji wszystkich etapów projektu.

Budowane przez nas serwisy, nie ograniczają się do wykonania w krótkim czasie strony internetowej będącej wyłącznie kolejnym wdrożeniem aplikacji CMS zawierającą nową szatę graficzną.

Każdy z projektów, który realizujemy traktujemy indywidualnie. Dbamy o unikalność rozwiązań, nieszablonowość projektów graficznych oraz co najważniejsze o realizację celów, jakie pragnie osiągnąć nasz klient poprzez stronę/lub/witrynę internetową.

Każdą współpracę rozpoczynamy od spotkań, podczas których staramy się uzyskać możliwie najwięcej informacji na temat:

 • charakteru działalności,

 • wymagań stawianych przed aplikacją internetową,

 • oczekiwanych efektach podejmowanego przedsięwzięcia,

 • kierunkach przyszłego rozwoju firmy, a co za tym idzie witryny internetowej.

Powierzone nam informacje pozwalają rozpocząć realizację projektu. Podczas fazy projektowania, realizacji jak również testów i wdrożenia pozostajemy w stałym kontakcie z naszym klientem. Gotowa strona internetowa, która zostaje w ostatniej fazie wdrożona nie jest ostatnim etapem wspólnego przedsięwzięcia. W naszej kilkuletniej już działalności znajduje się wiele stałych form współpracy, która obejmuje na przykład rozbudowę, zarządzanie jak również modernizację witryn internetowych.

Zapoznaj się z funkcjami naszego systemu zarządzania treścią - CMS PdAdmin

Przykłady realizacji

BonusConsulting.pl
Europejski Rok Wolontariatu 2011
FitFoods
Gracja, Salon SPA
Hotel Bukowy Park
Komercyjne Linie Autobusowe Luz sp. z o.o.
Meble Sukces
MEB Group GmbH & Co KG
MIDCAR Centrum Usług Moto
Młodzieżowy Dom Kultury
Pałac Lucja
Plastyczniak
Studio kominkowe "KRYS"
Szkoła Tańca Fokus
Wojskowe Zakłady Mechaniczne
Wyspa Harmonii
Zakład Stolarski Jerzy Fila

Projektowanie stron internetowych Opole, Wrocław, Katowice