Szczegóły projektu

Projekt dla wsi to usługa oparta o prosty w obsłudze system zarządzania treścią (CMS).  Zawiera on ściśle dostosowane do potrzeb narzędzia, które pozwalają w szybki i łatwy sposób stworzyć funkcjonalną stronę internetową.
Strona stworzona za pomocą naszego produktu zawiera następujące elementy:

  1. Podstrony – prosty w obsłudze mechanizm do tworzenia dowolnej ilości podstron. Można je układać hierarchicznie i tworzyć strukturę dostosowaną do potrzeb.
  2. Aktualności – w przypadku potrzeby przekazania bieżącej informacji za pośrednictwem strony, mechanizm aktualności umożliwia szybkie stworzenie jej i umieszczenie na stronie.
  3. Galerie zdjęć – możliwość tworzenia galerii zdjęć zorganizowanych w albumach. W Twojej miejscowości odbyła się jakaś ciekawa impreza? Chcesz aby jej mieszkańcy zobaczyli zdjęcia z tego wydarzenia? Stwórz w prosty sposób album i umieść w nim zdjęcia, które każdy będzie mógł zobaczyć.
  4. System komentarzy – chcesz aby osoby odwiedzające stronę Twojej miejscowości komentowały aktualności, zdjęcia i inne elementy strony? Wystarczy włączyć komentarze jednym kliknięciem.
  5. Wyszukiwarka – wyszukiwanie umożliwia szybki dostęp do konkretnych treści, które interesują użytkownika odwiedzającego stronę.
  6. Subskrypcja – czasami umieszczanie aktualności na stronie to za mało. Mechanizm subskrypcji umożliwia przesyłanie informacji bezpośrednio do użytkowników poprzez e-mail. Osoby, które chcą otrzymywać informacje na swojego e-maila, mogą zapisać się na listę subskrybentów. Następnie właściciel strony może skorzystać z mechanizmu wysyłania wiadomości do wszystkich użytkowników, którzy zapisali się na listę.
  7. Powiadamianie znajomego – użytkownicy odwiedzający stronę za pomocą prostego mechanizmu mogą powiadomić innych użytkowników o istnieniu tej strony.
  8. Kanały RSS – dla użytkowników, którzy chcą śledzić aktualności, bez potrzeby wchodzenia na stronę, udostępnione są kanały RSS.

Oprócz wymienionych elementów, w ramach usługi Projekt dla Wsi, zapewniamy hosting (utrzymanie strony na serwerze) oraz domenę.

Zobacz realizacje.